О нас

Ідея проекту виникла дуже несподівано. У листопаді 2017 року, я - Манжос Юрій, пройшов безкоштовне онлайн навчання курсу: Соціальне підприємництво: дизайн мислення та невизначенність від Відкритого Універсітету Майдана. Після чого потрапив на навчання із соціального підприємництва в Українську Соціальну Академію.  Я прийшов з ідеєю створення теслярної майстерні з залученням людей які проходять реабілітацію від алко- та нарко- залежності.  В мене була конкретна бізнес-ідея, але не було грошей на запуск цього бізнесу.

В перший же день вдалось познайомитись з успішним соціальним підприємцем Дариною Брикайло, яка висловила думку, що займатись можна різними справами: надавати якісь послуги, виробляти різні речі, або щось продавати, наприклад футболки.

ФУТБОЛКИ! І тут мене осінило. Можна друкувати на футболках цікаві креативні дизайні, які б розповідали про соціальні або екологічні проблеми. А частину грошей направляти на вирішення цих же проблем. Для старту такого бізнесу багато грошей не треба.

Ще через 2 тижні я знайшов підтвердження своїй ідеї. Читаючи книгу «Соціальне підприємництво. Місія - створити світ краще» (Джилла Кікола та Томаса Лайонса). Де була описана бізнес-модель Loyal Label, яка майже повторювала ідею проекту 33%.

Таким чином я почав рухатись до втілення ідеї у реальний бізнес. І ось тепер всі можуть побачити до чого це призвело, та спробувати допомогти у розвитку проекту 33%.

Ви можете замовити футболку, або поширити інформацію про наш проект. Ми будемо вдячними вам за будь яку допомогу!

 

НАША КОМАНДА

 

Манжос Юрій

координатор проекту

(генератор ідей)

Кудінова Олена

 дизайнер

(креатив)

Манжос  Ірина

редагування контенту

(муза натхнення)

 

 

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(095) 504-15-00
(096) 432-60-02
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
 
 
Швидке замовлення:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю <br />буде відправлена на пошту вказану<br />при реєстрації на сайті.
Реєстрація: